KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15186203
nr 1518 6203
Peter Rona, "Bland is vid Hjälmaresund", Signerad. Olja på duk, 50x61 cm, yttermått inklusive ram: 62x73 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 januari 2023
kl 20:06:00
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr